«РУКА ДОПОМОГИ!» Біловодська об’єднана територіальна громада отримала спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з особливими потребами.

Згідно виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року №189 «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» Біловодська об’єднана територіальна громада з метою розвитку соціальних послуг для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю взяла участь в державній програмі придбання спеціально обладнаного автомобіля.

За дорученням селищної ради, фахівцями Територіального центру попередньо були підготовлені та надіслані документи для розгляду відповідно до вимог Міністерства. З 60 заявок, поданих до Міністерства, обрано 25 громад. Наказом Міністерства соціальної політики № 1022 від 17.07.2018р. затверджено перелік установ, які отримають спеціально обладнаний автомобіль. В цей перелік ввійшла  служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, утворена на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області.

17 березня 2019 року наша громада отримала вкрай необхідно соціальну допомогу – сучасний транспортний засіб, адже тепер, люди з обмеженими функціональними можливостями стануть мобільнішими. В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області створено службу з перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Наше завдання – зробити все можливе, щоб соціальні послуги та соціальне обслуговування мешканців Біловодської об’єднаної територіальної громади, які потребують підтримки і допомоги, стали доступнішими.

Основною метою служби «соціальне таксі» – є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.

Автомобіль оснащено усім необхідним для перевезення людей з особливими потребами: автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також, додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами.

Соціальне таксі курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Старости можуть подавати замовлення, коли людям потрібен транспорт і маршрут коригуватиметься так, аби повністю охопити всіх жителів ОТГ, які потребують підвезення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here