Робоча зустріч щодо обговорення актуальних напрямків співпраці та участі громадськості у діючих грантових програмах

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії продовжує «Програму економічного розвитку східної України», яка спрямована на підтримку вразливих верств населення через посилення їхньої ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.

Так, 14 травня на базі коворкінг-центру у приміщенні Біловодської центральної районної бібліотеки відбулась робоча зустріч з представниками Данської Ради у справах Біженців щодо обговорення актуальних напрямків співпраці та можливої участі громадськості у діючих грантових програмах для розширення або започаткування бізнесу.

Зверніть увагу, що зараз ще можна подати заявку на програму бізнес-партнерства в проєктах економічного розвитку Донецької та Луганської областей:
https://lap.drc.ngo/title/msd (грантова підтримка від DRC-DDG до $100 тис.).

Кілька прикладів бізнес-партнерства:
1.  Співінвестування в пункт прийому та зберігання овочів. Мета — підтримка місцевих виробників через забезпечення доступу до збуту вирощуваної продукції за оптимальними цінами.
2.  Співінвестування у проєкти, які б спростили доступ місцевому населенню до сільськогосподарських послуг. Наприклад, доступу до сільгосптехніки, ветеринарних послуг, сільськогосподарських матеріалів (насіння, добрива та ін.).
3.  Співінвестування в придбання обладнання для місцевих або регіональних лабораторій з метою підвищення продажів місцевої продукції та збільшення доходів місцевого населення;
4.  Співінвестування в організацію збору та переробки молока. Мета – забезпечення конкурентоспроможних цін збуту молока для місцевих виробників.