Результати конкурсу на заміщення посад керівників ЗЗСО Біловодської селищної ради

У понеділок, 14 червня пройшов останній третій етап конкурсного випробування на зайняття посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Біловодської селищної ради, на якому відповідно статті 39 п. 8 відбулась відкрита публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

За результатами трьох етапів випробувань конкурсна комісія визначила переможцями конкурсу на посаду директора:
– Городищенського ліцею Біловодської селищної ради Луганської області – Щурова  Юрія Олександровича;
– Новолимарівської гімназії Біловодської селищної ради Луганської області – Білоус Алєсю Олексіївну.
– Біловодського ліцею № 1 Біловодської селищної ради Луганської області – жоден із кандидатів не визначений переможцем конкурсу, у зв’язку з набранням конкурсантами однакової кількості балів.

Переглянути відеозапис усіх етапів можна на офіційному YouTube каналі Біловодської селищної ради або за посиланнями:
ІІІ етап – https://www.youtube.com/watch?v=fxNMUWR8qBg&t=4552s