Реалізація проєкту у рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України “Капітальний ремонт будівлі Євсузького ліцею”

Увага мешканців Біловодської громади прикута до реалізації великого проєкту щодо капітального ремонту Євсузького ліцею, який здійснюється в рамках НКПВУ. Саме цим і пояснюється нещодавний візит до школи членів Центру розвитку та підтримки людей похилого віку «Жовта парасоля», підсумком якого став допис у соцмережах, де відвідувачі об’єкту ділились наступним: «Вже майже рік Євсузький ліцей зачинено на великий ремонт. І багатьом хотілося там побувати і на власні очі побачити зміни, які зараз відбуваються у будівлі навчального закладу. Адміністрація ліцею пішла нам на зустріч і гостинно вітала всіх небайдужих, хто зважився прийти на екскурсію…». Це дійсно так, директорка школи Людмила Комлик разом з Юрієм Кияшко, представником підрядної організації ТОВ «ЄВРОКОН», яка виконує капітальний ремонт закладу, привітно зустріли представників «Жовтої парасолі», серед яких були не лише доросла частина мешканців села Євсуг, а й діти,найвимогливіші експерти,  які дуже скучають за своїм закладом, мріють якомога швидше повернутися до нього на навчання і, звичайно ж, дуже зацікавлені в тому, щоб ремонт пройшов максимально якісно і їхня школа стала супер-сучасною. Л.Комлик та Ю Кияшко провели екскурсію школою, детально ознайомили всіх з ходом виконання робіт, надали відповіді на питання.

Ірина Баришенко, голова громадської організації «Євсуг діє» у соцмережах коментувала так побачене на об’єкті капітального ремонту: «Я, особисто, побачила, що ремонт рухається великими кроками, і вже уявила всі ті інновації, що втілюються у нашій школі. Скажу відверто, це буде круто».