Реалізація проєкту у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – капітальний ремонт будівлі Євсузького ліцею

19 лютого до нашої громади завітали представники команди НКПВУ ПРООН з метою моніторингу виконання будівельних робіт Євсузького ліцею.

У зустрічі взяли участь ключовий експерт з антикорупційної діяльності ПРООН Іван Сікора, експерт з соціального менеджменту ПРООН Всеволод Яковлєв, спеціаліст з інженерних питань проєктів ПРООН Сергій Уксусов, спеціаліст із закупівель та фінансів групи, технічної координації ПРООН Сергій Погосян, начальник відділу освіти Лариса Супрун, директор Євсузький Ліцей Людмила Комлик, начальник групи по централізованому обслуговуванню шкіл Валентина Горшколепова, а також представники підрядної організації, яка виконує будівельні роботи.

В ході проведення моніторингу було обговорено перебіг виконання будівельних робіт, стан техніки безпеки на об’єкті, а також було здійснено перевірку документації підрядної організації: загальний журнал робіт, журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці та пожежної безпеки, журнал вхідного контролю, тощо. Роботи на об’єкті виконуються якісно та своєчасно. Вдячні всім партнерам за підтримку а підрядній організації за якісне виконання робіт.

#БіловодськНКПВУ
#Євсузькийліцей_реконструкція#Євсуг_перебіг_будівельних_робіт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here