Реалізація проєкту «Організація постковідної реабілітації пацієнтів з метою зменшення наслідків пандемії»

У процесі реалізації проєкту «Організація постковідної реабілітації пацієнтів з метою зменшення наслідків пандемії», який реалізує ГО «Об’єднання учасників АТО/ООС Біловодщини» у партнерстві з Біловодською селищною радою, Станично-Луганською селищною військово-цивільною адміністрацією та КНП «Біловодський ЦПМСД», створюються умови для надання медичних послуг з відновлення здоров’я людям, які перенесли коронавірусну хворобу й потребують фізичної реабілітації, з метою повернення їх до повноцінного громадського та особистого життя шляхом реалізації спільної ідеї Біловодської та Станично-Луганської громад.

В межах проєкту закуплено більшу частину фізіотерапевтичного обладнання та облаштовано фізіотерапевтичний кабінет в КНП «Біловодський ЦПМСД». Остаточне дообладнання кабінету планується до кінця жовтня. У фізіотерапевтичному кабінеті буде працювати спеціалістка, яка має ступінь бакалавра з реабілітології та пройшла додаткове навчання з фізіотерапії.

До переліку послуг фізкабінету будуть входити електрофорез, ампліпульс, гальванізація, електросон, діадинамотерапія, магнітолазероультразвукова терапія, кварц, пневмотерапія, дарсонваль, інгаляції, масаж, а також лікувальна фізкультура. Ці послуги відповідно до затвердженого Порядку будуть надаватися за призначенням сімейного лікаря.

Проєкт реалізує ГО «Об’єднання учасників АТО/ООС Біловодщини» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія – Плюс» межах національного проєкту «Децентралізація» і Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.