Привітали ветеранів з прийдешніми святами – Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди прийдешніх свят – Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні селищний голова Олег Мирошник, заступник селищного голови Володимир Гніденко, начальниця відділу соціального захисту населення Біловодської селищної ради Тетяна Заремба, голова районної організації ветеранів України Валентина Негода, директор ТЦСО (НСП) Біловодської селищної ради Тетяна Фоменко, депутат Біловодської селищної ради Крістіна Харченко та старости старостинських округів відвідали ветеранів Другої світової війни – жителів громади.

На жаль, тих, хто безпосередньо пам’ятає криваві події 1939-1945 років в Біловодській громаді залишилось зовсім мало – лише 7 ветеранів, які є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування.

Гості привітали кожного ветерана зі святом Перемоги висловили побажали міцного здоров’я, затишку та добробуту, а й вручили їм квіти та продуктові набори.

Пам’ятаємо – перемагаємо!