Проект в дії

Цими хвилинами у Біловодській гімназії триває перший день локального тренінгу організованого Благодійним фондом «Восток-SОS», MTÜ Mondo в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv при підтримці Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» організований для п’яти найактивніших шкіл Луганської області в рамках проекту «Глобальна освіта – знаємо права людини».

Команда тренерів приїхала в засніжені, як у зимовій казці, населені пункти Біловодського району для проведення дводенних локальних тренінгів: 1-2 лютого 2019 р. у Біловодській гімназії, а 3-4 лютого 2019 р. у Новодеркульському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Пастухова. За традицією в навчанні кожного освітнього закладу беруть участь 5 представників батьківської громади, 5 вчителів закладу, 5 членів адміністрації та 10 учнів.

01.02.2019 р. робота розпочалась в Біловодській гімназії о 9.30. За програмою тренери – директор Освітнього Дому прав людини в Чернігові, координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергій Буров та тренер Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», менеджер проекту “Школа – територія прав людини”, член правління ГО “MART” Кінаш Андрій в неймовірно цікавій формі познайомили учасників тренінгу з тим, як захищати права людини/дитини, з питаннями прав людини в школі, обговорили тему розвитку шкільного суспільства.

Учасники тренінгу та учні 10-11 класів ознайомились з теорією прав людини під час екскурсії “Розуміємо права людини”, яку провів Кінаш Андрій.

Серед учасників освітнього процесу Кішенко Юлією – координаторкою освітнього напрямку БФ “Восток – SOS” було проведено зовнішнє оцінювання ситуації з правами людини у закладі. “Дуже цікаво та дієво” – так визначили роботу першого дня тренінгу учасники Біловодської гімназії!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here