Продовжує діяти Програма енергозбереження для населення

Нагадуємо, що мешканці громади мають можливість отримати відшкодування частини тіла кредиту, отриманого позичальниками на цілі з енергозбереження та енергоефективної модернізації житлових будинків у ПАТ «Державний ощадний банк України» у розмірі 5 відсотків від розміру суми кредиту, але не більше 3 тис. грн. за одним кредитним договором.

У 2021 році на території Біловодської селищної територіальної громади продовжує діяти Програма енергозбереження для населення. Передбачений обсяг фінансування Програми з бюджету громади на поточний рік становить    100 тис грн.  За 8 місяців 2021 року в рамках Програми компенсацію отримали 22 жителя Біловодської селищної територіальної громади на загальну суму 44,7 грн.

Відповідно до цієї Програми є можливість отримати відшкодування з бюджету громади  частини суми кредиту, залученого власниками приватних житлових будинків та ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, придбання твердопаливних котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів за програмою Ощадбанку України «Теплий дім».

За довідками з питань отримання компенсації за Програмою звертайтесь до відділення Ощадбанку за адресою: пров. Шкільний, 4, смт Біловодськ Луганської області або до Контакт-центру за тел.: 2-03-50; +38 (050) 0855005