22 жовтня 2021 року відбулась онлайн-зустріч «Проблемні питання роботи Інклюзивно-ресурсних центрів в громадах, та шляхи їх вирішення».

Метою зустрічі було:

– обмін досвідом між працівниками інклюзивно-ресурсних центрів громад України;

– обговорення проблем, з якими стикаються працівники центрів;

– залучення  органів місцевого самоврядування та громадських організацій до спільного розв’язання проблем ІРЦ.

Спікерками зустрічі були директорки інклюзивно-ресурсних центрів з чотирьох областей України:

– Адвент Катерина , директорка КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Біловодської селищної ради (Луганська область);

– Громяк Олена, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради (Тернопільська область);

– Михайлова Людмила, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Коломийської міської ради (Івано-Франківська область);

– Скрипнікова Марина, директорка КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Новокаховської міської ради (Херсонська область).

Спікерки представили роботу своїх центрів та обговорили проблеми, з якими стикаються під час своєї роботи. Присутні відмітили важливість таких зустрічей та готовність до подальшої співпраці.

Учасниками зустрічі були  працівники ІРЦ, представники ОМС громад -партнерів реалізації проєкту,  громадські організації, батьки дітей з особливими освітніми потребами, батьки дітей з інвалідністю та активні мешканці громад -партнерів.

Партнери реалізації проєкту є Біловодська, Новоайдарська та Шульгинська громади Луганської області.

Онлайн-зустріч організовано в межах проєкту «Побудова співпраці між громадами через розвиток послуг інклюзивно-ресурсного центру» який реалізує ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія – Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP  #ВзаємодіяПлюс  #ГОНАШФОРМАТ