Про оголошення конкурсу грантів

Повідомляємо, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Мета програми – відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальна сума грантового конкурсу складає 2,56 млн доларів США.

Максимальна сума одного гранту – 250 000 гривень.

Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.

Більш докладну інформацію можна знайти за посиланням: https://bit.ly/33ugite.

Заявки потрібно подавати виключно через онлайн-систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua.

Кінцевий термін подання заявок: 06 вересня 2020 року включно.

Просимо поінформувати зацікавлені організації/установи про можливості участі у зазначеному конкурсі.

Інформацію про поточні грантові конкурси можна отримати на сайті «Ідеї народжують зміни» (http://grantloda.inf.ua/).

На сайті щомісячно публікується інформаційний бюлетень «Гранти. Конкурси. Можливості», розміщено методичні матеріали по заповненню грантових заявок, рекомендації щодо участі у грантових програмах, профілі та регіональні дослідження донорських організацій, інформацію про навчальні курси з проєктного менеджменту тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here