Прямуємо разом до кращого життя, вищого стандарту та нових можливостей

На Біловодщині продовжуються реалізовуватися проєкти в рамках надзвичайної кредитної програми по відновленню України, яка фінансується Європейським інвестиційним банком.

Цього тижня стан реалізації проєкту проінспектували представники  НКПВУ Іван Сікора, ключовий експерт з антикорупційної діяльності ПРООН та Сергій Погосян, спеціаліст із закупівель та фінансів групи технічної підтримки в Луганській області.

За участю начальниці відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лариси Супрун відбулася робоча зустріч представників ПРООН з безпосередніми учасниками даної програми: директоркою Біловодського КЗДО № 2 «Веселка» Анжелікою Смажко, директоркою Новодеркульського ліцею імені А. В. Пастухова Наталією Гребєнік, керівником підрядної організацій ТОВ «Будівельна Група «БУДРЕГІОН»» Сергієм Токаревим, представником ТОВ «СК РЕСТАЛ» Олексієм Трегубенко та інженером технічного нагляду Олександром Обуховим.

Учасники зустрічі обговорили стан реалізації проєктів по Біловодському дитячому садочку №2 «Веселка» та Новодеркульського ліцею імені А. В. Пастухова, виконання планів-графіків.

Що стосується КЗДО №2 «Веселка», то роботи проводяться достатньо швидкими темпами. За півтора місяця повністю відремонтовано дах, замінено теплопостачання, розпочато утеплення фасаду та внутрішні оздоблювальні роботи, також ведуться роботи з монтажу електромережі.

По Новодеркульському ліцеї імені А. В. Пастухова наразі проводиться утеплення фасаду.

Іван Сікора під час зустрічі детально зупинився на питаннях запобіганню проявів корупції та провів короткий інструктаж. Експертами ПРООН було наголошено на неухильному дотриманні правил техніки безпеки на будмайданчиках: носіння каски та світло відбивального жилета на будівельному майданчику, захист очей при роботі з електромеханізмами, огородження небезпечних ділянок спеціальною сигнальною стрічкою та інше.

Також, експерти ПРООН відвідали будівельні майданчики Новодеркульського ліцею імені А. В. Пастухова та КЗДО №2 «Веселка».

Іван Сікора анонсував другу фазу проєкту НКПВУ, в якому зможе взяти участь 10 областей України, серед яких є і Луганська область. Загалом на реалізацію проєктів буде виділено близько 340 млн євро. Орієнтовно вже в серпні Міністерство регіонального розвитку оголосить конкурсний відбір.

Біловодська селищна рада готова і надалі працювати над спільною реалізацією важливих проєктів, що стосуються розвитку Біловодщини.

Зокрема, для участі у конкурсному відборі планується подати проєкт, реалізація якого залежить від тісної співпраці з ПРООН. Це «Реконструкція Біловодського ліцею «Лідер» з будівництвом прибудови пансіону по вул. Біловодська 148 А, смт Біловодськ Старобільського району Луганської області», це дасть можливість надавати якісні освітні послуги профільної старшої школи дітям громади.