Презентовано кращі практики відкритого бюджету

В рамках реалізації Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «ЦСР «Дієва громада» впроваджує проєкт «Публічність влади – добробут громади», який покликаний забезпечити ефективний механізм публічного інформування органів місцевого самоврядування Біловодської ОТГ у сфері використання комунального майна та публічних коштів у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».
В рамках проєкту відбулася зустріч представників Біловодської селищної ради з експертами Організації. Зі вступним словом виступили заступник селищного голови Виталий Овчаренко та голова ГО «ЦСР «Дієва громада» Оксана Очкурова (Oxana Ochkurova) .
Керівник проєкту Volodymyr Cherevatiy презентував кращі практики відкритого бюджету. Було проведено воркшоп щодо кращих практик відображення бюджетної інформації на сайті Біловодської ОТГ у зрозумілій пересічній людині формі.
Спеціаліст проєкту з SMM та інтерактивного контенту Микола Моложон представив інфографіку бюджету Біловодської ОТГ 2018 року, яку можна переглянути на офіційному сайті селищної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here