Престижний футбольний турнір “Odessa cup” підкорювали вихованці Біловодської ДЮСШ 2005/2006 р.н.

Минулого тижня, з 02 по 06 серпня команда “Вікторія” Біловодської ДЮСШ підкорювала одеський футбольний майданчик Міжнародного дитячого турніру серед юнаків 2005/2006 р.н. “Odessa cup”.

Літній фестиваль-2021 зібрав на своєму полі кращих представників 6 дитячих футбольних: дві з Молдови – ФК «Кагул-2005» та СК «Умутлук» (Комрат), Україну представляли 4 команди – ФК «Чорноморець», ФК «Чорноморець-2», ФК «ХТЗ» (Харків) та  наші хлопці ФК «Вікторія» (смт Біловодськ, Луганська обл.).

В  черговий  раз  біловодські футболісти мали  змогу заявити про себе, продемонструвати своє  вміння  у футболі та чудову фізичну підготовку.

За результатами п’ятиденних змагань команда “Вікторія” Біловодської ДЮСШ стали переможцем Кубку надії, а Дмитро Садовий отримав індивідуальну нагороду за найбільший прогрес в складі команди.

Участь у змаганнях стали можливими завдяки спонсорству та всебічній підтримці відділу молоді та спорту виконавчого комітету Біловодської селищної ради Сергія Титаренка та Федора Федосенка.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо сильних і точних ударів, чесних ігор та нових перемог на футбольних полях і в житті!