Представники територіальних громад взяли участь в роботі делегації Асоціації міст України

Делегація керівників органів місцевого самоврядування, серед яких і селищний голова Біловодської громади Олег Мирошник, відвідали найбільшу виставкову подію світу EXPO 2020 в Дубаї (ОАЕ). Візит представників громад відбувся у рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти».

Цьогоріч для участі у всесвітній виставці Україна вперше побудувала власний павільйон «Розумна Україна: точки підключення (Smart Ukraine: Connecting Dots)».

Для гостей з усього світу АМУ презентувала досвід громад у сфері цифрової трансформації освіти. Українські практики диджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність.

В колі колег однодумців представники ОМС змогли побачити й головне обговорити нові ідеї розвитку, сучасний світовий досвід, актуальні тренди та технології майбутнього, ознайомитися з основними векторами розвитку кожної країни світу, налагодити міжмуніципальне співробітництво.

#місцеве_самоврядування#спільними_зусиллями #AUC #АМУ #ГОНашідіти #Подоланняцифровоїосвітньоїнервіності #ЕХРО2020