Практичний семінар з актуальних питань архівної справи та діловодства

«Про основні вимоги до формування та підшивки справ, складання описів справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, історичних довідок» – з такою основною темою 25 травня 2021 року на базі районного будинку культури пройшов практичний семінар для спеціалістів та працівників управлінь, відділів селищної ради, старостинських округів та комунальних установ територіальної громади, які відповідають за організацію діловодства й роботу з архівними документами в установах.

Відкрила та вела семінар керуюча справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Макаренко. Із основними вимогами з формування та підшивки справ, складання описів справ, актів про вилучення для знищення документів, історичних довідок присутніх ознайомила начальник архівного відділу виконавчого комітету селищної ради Тетяна Разумна. Вона також надала практичну консультацію по оформленню та підшивці справи постійного зберігання.Кожен учасник семінару зміг на власні очі побачити, як на практиці формуються та підшиваються справи.

Спеціалістам старостинських округів була продемонстрована робота з упорядкування погосподарських книг. Увагу учасників семінару було ще раз звернено на документи дистанційного семінару цієї ж тематики, які були розроблені архівним відділом селищної ради та направлені усім присутнім у квітні цього року в електронному вигляді.