Послуги які надаються через «єМалятко» та хто може їх отримати.

Біловодський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) надає інформаційний матеріал, щодо послуг які надаються через «єМалятко» та хто може їх отримати.

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»: проведення державної реєстрації народження; реєстрації місця проживання дитини; призначення державної допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я; реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;  визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Хто може отримати комплексну послугу «єМалятко»?

Заяву для отримання комплексної послуги «єМалятко» можуть подати: батьки, які перебувають у шлюбі і мають спільне прізвище (двоє або один з батьків); батьки, які перебувають у шлюбі, але мають різні прізвища (двоє або один з батьків за наявності нотаріальної довіреності та згоди відсутнього з них щодо присвоєння дитині прізвища); батьки, які не перебувають у шлюбі (двоє або один з батьків за наявності нотаріальної довіреності та спільної заяви матері та батька щодо визнання батьківства); одинокі мами.