Попередження про високий рівень пожежної небезпеки

За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології з 07 по 09 серпня на території Луганської області, переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

Біловодська селищна рада нагадує, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
• відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;
• розводити багаття у лісі та лісопосадках, полях;
• палити, кидати у лісі та лісопосадках та польових територіях непогашені сірники або недопалки;
• полювати у лісі та польових територіях з використанням вогнепальної зброї;
• створювати смітники та спалювати відходи.

Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101″ чи повідомте органи місцевого самоврядування.

Пам’ятайте – попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події.