Понад 293 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що у січні – жовтні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 293,3 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 166,8 млн грн або більш ніж в 2 рази.

Вона зазначила, що також за цей час до бюджетів усіх рівнів перераховано рентної плати:

– за спеціальне використання води – 22,1 млн грн;

– за спеціальне використання лісових ресурсів – 6,6 млн грн;

– за користування радіочастотним ресурсом України – 263,2 тис. гривень.

Ольга Височина нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України рентна плата складається з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Головне управління ДПС у Луганській області