Пішов з життя Почесний громадянин Біловодщини КОЦАРЄВ ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ

На 83-му році життя перестало битися серце Почесного громадянина Біловодщини КОЦАРЄВА ОЛЕКСАНДРА ЙОСИПОВИЧА, який залишив помітний слід у житті нашої громади.

Народився він 12 березня 1938 року в селі Криворіжжя Добропільського району Донецької області. Доля в молоді роки склалася, як і у багатьох хлопців – школа, навчання, армія. Закінчивши Шуліківську семирічну школу, юнак продовжив навчання вже у с. Литвинівка. Отримавши освіту у Старобільському технікумі, працював комбайнером в рідному селі, згодом – трактористом, комбайнером у совхозі «Толбухінський» Кзилтувського району Кокчетавської області (Казахстан). Після служби в армії обіймав посаду голови колгоспу імені Кірова в селі Шуліківка (1965–2006 рр.).

За вагомі професійні досягнення Олександр Йосипович нагороджений двома медалями «За доблестный труд», відзначений званнями «Відмінник соціалістичної праці» та «Почесний громадянин Біловодщини». З 1998 року і донині він працював директором Фермерського господарства «Вікторія» в рідному селі.

Про Олександра Йосиповича знали не тільки в Шуліківці, а й в усій Біловодській громаді та далеко за її межами. Все нелегке, але яскраве й змістовне життя цієї людини освячене самовідданою працею та довірою людей.

Від імені колективу Біловодської селищної ради, депутатського корпусу та сільськогосподарських виробників Біловодського району висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і всім тим, хто знав цю мудру, відповідальну, доброзичливу й високопорядну людину. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.Царство Небесне та нехай земля йому буде пухом. Світла пам’ять!