Підсумки районного етапу Сокіл «Джура».

17 травня завершився районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»( «Джура»).
Учні 7-11-х класів із 10-ти закладів загальної середньої освіти району демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду. 
На урочистостях гри з привітальним словом до юних джур звернулись заступник голови Біловодської селищної ради Володимир Гніденко, начальник відділу освіти Катерина Бас та заступник начальника прикордонної застави майор Михайло Хаблак. 
Юні джури брали участь у конкурсах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Відун» (вікторина з історії України, козацтва та Збройних сил України), «Рятівник» (основи надання першої медичної допомоги), «Козацькими стежинами» (смуга перешкод), «Стрільба», «Ватра»( творчий конкурс ). 
За підсумками змагань перемогу в запеклій боротьбі здобула команда ««Хортиця» Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. Друге місце поділили рої «Соколи» Біловодського опорного закладу та «Молода січ» Біловодської гімназії. Третє місце розділили між собою дві команди – рій «Новодеркульська січ» Новодеркульського ЗЗСО імені А.Пастухова та рій «Мудрі сіроманці» Євсузького ЗЗСО І-ІІІ ст. Усіх переможців та учасників відзначили грамотами і цінними призами. 
Організатори і учасники змагань щиро вдячні за участь в організації гри та співпраці в напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді Біловодському районному військовому комісаріату та Відділу прикордонної служби «Біловодськ» за надану допомогу. Дякуємо усім керівникам закладів освіти за участь в заході, керівництву Біловодської гімназії за надану базу для проведення змагань, Біловодському центру дитячо-юнацької творчості за проведення урочистої частини, Відділу культури Біловодської селищної ради, Біловодській ДЮСШ та ТОВ «Колос», ДП «КГХ» Біловодської РССТ за неперевершений обід та святкові пироги, батькам та усім людям, небайдужим до розвитку козацького руху на Біловодщині.
А також, велика вдячність нашим військовим за смачну польову кашу для юних козаків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here