Перша в Україні!

У 2019 році в рамках Всеукраїнського конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад», який організовано за ініціативи Європейської асамблеї жінок-депутатів у партнерстві з Представництвом Ради Європи в Україні, Асоціацією міст України та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, у категорії «Врядування» переможницею стала Шилобрид Олена Володимирівна, начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Започаткована ініціатива по згуртуванню мешканців Біловодської громади, підвищенню громадської активності через створення громадських об’єднань, долучення їх до спільного управління територією та налагодження рівного партнерства у вирішенні соціально-важливих питань розвитку громади довела свою ефективність та була відмічена організаторами конкурсу. Реалізація ініціативи дозволила долучити громадськість до розроблення та затвердження Стратегії розвитку Біловодської ОТГ, налагодження співпраці з міжнародними партнерами та фондами. Спільними зусиллями селищної ради та громадськості реалізовано близько 50 проектів у різних сферах життєдіяльності (освіта, охорона здоров’я, культура, благоустрій та інші) на загальну суму 65 млн.грн.

Всього ж на конкурс було подано заявки від 135 жінок з усіх куточків України, з яких визначили 6 переможців за окремими категоріями та 18 призерів. Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 24 серпня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here