Перша толока з сортуванням твердих побутових відходів у Біловодській громаді

♻️ В рамках проєкту «Організація утилізації твердих побутових відходів та вивезення вторинної сировини в Біловодській громаді» 7 вересня поточного року на території Євсузького старостинського округу пройшла толока за участю працівників Біловодської селищної ради, місцевих активістів та представників Данської Ради у справах біженців. Силами учасників були впорядковані 2 стихійних сміттєзвалища та вивезено понад 2 тонн скла та пластику.

💚 Сподіваємося, що аналогічні заходи пройдуть по всіх населених пунктах громади, адже проблеми благоустрою та стану довкілля є першочерговими, надважливими й вирішувати їх саме нам з вами.

🗑 Наразі громада ініціативно включилася до реалізації вищезазначеного проєкту: в населених пунктах встановлені баки для роздільного сортування відходів, мешканці активно сортують сміття, організовано його вивезення на переробку.