Переможці обласного турніру юних хіміків

23 жовтня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Захід проводився в онлайн-форматі на платформі Zoom. У турнірі взяли участь команди міст Сєвєродонецька й Лисичанська та смт Біловодська.

Біловодську селищну територіальну громаду представляла команда «Наукові фантасти», до складу якої ввійшли учні Біловодського ліцею № 1 Андрій Хаблак і Владислав Лисак, а також учениці Біловодського ліцею «Лідер» Яна Дігтярь та Ольга Олекса.

До участі в інтелектуальному турнірі обдарованих дітей підготували педагоги закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної ради: Олександр Хаблак, учитель Біловодського ліцею № 1, Жанна Філоненко й Ольга Ріпна, учителі Біловодського ліцею «Лідер».

Під час заходу учні продемонстрували високий рівень знань з хімії, кмітливість і винахідливість, загальну ерудицію та вміння логічно мислити, чітко відповідати на поставлені запитання, творчий підхід до розв’язання хімічних задач.

За результатами конкурсних випробувань у межах обласного турніру юних хіміків команда «Наукові фантасти» посіла І місце. У номінації «Кращий доповідач» переміг капітан команди Андрій Хаблак, «Кращий опонент» – Яна Дігтярь, «Кращий рецензент» – Владислав Лисак.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм успішного виступу на фінальному етапі турніру.