Перемога волейболістів Біловодщини на Чемпіонаті Луганської області з волейболу

У спортивній залі Біловодської ДЮСШ 18 жовтня відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу «Відкриття сезону» серед чоловічих команд. У змаганнях взяли участь шість команд: смт Біловодськ, смт Марківка, смт Мілове, смт Новопсков, смт Петропавлівка та м. Рубіжне.

Впродовж дня біловодські глядачі мали змогу насолодитися грою високого рівня.

У першому півфіналі перемогу здобули волейболісти Біловодська з рахунком 2:0 над командою з Новопскова. Другий півфінал завершився перемогою марківських волейболістів над командою Рубіжного (2:0). У матчі за третє місце зустрілися команди міста Рубіжне та смт Новопскова. Перемога дісталася рубіжанам.

У фінальному двобої Чемпіонату Луганської області з волейболу зійшлися господарі турніру – команда Біловодська й марківчани. Напружене протистояння двох сильних команд завершилося перемогою з рахунком 2: 1 на користь господарів.

За результатами запеклих спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
Переможці змагань – команда Біловодська;
Срібними призерами стала команда Марківки;
Трійку кращих замкнула команда Рубіжного.

Були визначені кращі гравці змагань: кращий зв’язуючий Віталій Маліновський (смт Біловодськ); кращий захисник Костянтин Сергієнко (смт Марківка); кращий нападник Сергій Крапівцев (смт Біловодськ).

Вітаємо учасників змагань з початком нового волейбольного сезону!