Перемога юних важкоатлетів Біловодщини

У Кремінній відбулись Всеукраїнські особисто-командні змагання “Спортивна надія України” з важкої атлетики серед учнів ліцеїв і гімназій в Луганській області та чемпіонат області в особистому заліку серед юнаків та дівчат до 17 років.

У змаганнях взяли участь близько 100 юних атлетів з різних міст і селищ Луганської області. Нашу команду представляли учні Біловодського ліцею №1, Біловодського ліцею “Лідер”, Біловодського професійного аграрного ліцею та Зелеківскої гімназії, які тренуються й вдосконалюють свою майстерність у Біловодській школі важкої атлетики ЛОСДЮШОР.

Юні атлети нашої команди здобули переконливу перемогу над своїми суперниками, отримавши у два рази більше балів, ніж команда, що посіла друге місце. У спортивну скарбничку Біловодщини юні спортсмени внесли 8 золотих, 5 срібних, 1 бронзову медалі й переможний кубок “Спортивна надія України 2021 року» від комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Перші місця посіли: Анастасія Сокіл, Олександра Лігус, Анастасія Ришкова, Матвій Румянцев, Віктор Гончаров, Богдан Оруджов, Олександр Горшков, Олександр Кошарний.

Срібними призерами стали: Кирило Бердецький, Єгор Кузнєцов, Ігор Стрига, Костянтин та Ігор Ковальови.

Бронзу змагань виборола Діана Сокіл. Четверте місце посів дебютант змагань Сергій Марчук.

Всі ці показники свідчать про високий рівень спортивної майстерності юних спортсменів школи важкої атлетики. Це результат щоденної, кропіткої, спільної роботи.

Тренерська рада та всі учасники змагань висловлюють подяку виконавчому комітету Біловодської селищної ради, районній Громадській організації ВФСТ “Колос”, генеральному спонсору директору МПП “Агро” та президенту федерації важкої атлетики Біловодської ОТО Валерію Боронникову за організацію поїздки на змагання.