ОГОЛОШЕННЯ

Згідно статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  у зв’язку з розробленням генеральних планів відділ містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Біловодської селищної ради повідомляє про початок процедури громадських обговорень стосовно розгляду та  врахування пропозицій громадськості щодо санітарно-охоронних зон та обмежень на територіях навколо кладовищ в с.Новодеркул, с. Новолимарівка та в с.Євсуг Біловодського району Луганської області.

          Пропозиції приймаються відділом  містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому селищної ради, за адресою: 92800, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 103 протягом місяця від дати публікації на офіційному сайті Біловодської селищної ради.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Заступник селищного голови                                           Микола ТЕРТИЧНИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here