Відповідно до ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Біловодської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Біловодської селищної ради 8 скликання від 20.04.2021 року № 7/14 та на підставі розпорядження Біловодського селищного голови «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради від 06.10.2021 року № 247.

Біловодська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: 2 представники органу управління, 2 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу, 2 представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур  конкурсної комісії подаються до Біловодської селищної ради за адресою: смт Біловодськ, вул. Центральна, 105  (загальний відділ) у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту опублікування цього оголошення – до 17 години 20 жовтня 2021 року включно. Телефон для довідок: +38 (050) 287-09-45.