Огляд-конкурс «Найкраще село року». Село Шуліківка

28 серпня Шуліківка відзначила День села та взяла участь в огляді-конкурсі «Найкраще село року». В цей день у селі була надзвичайно тепла, приємна та дружня атмосфера. В організації свята було задіяно багато односельчан, яким в.о. старости Шуліківського старостинського округу Олег Нехаєнко під час концерту вручив приємні подаруночки.
Для дітей була організована розважальна зона. Також до уваги гостей була представлена виставка місцевих умільців, виставка дитячих малюнків, підготовані фото-зони. Місцеві майстрині Стовбур Тетяна і Деркач Дар’я спеціально до свята підготували паперовий макет найбільшої вулиці Шуліківки – вулиці Миру. 
Концертна програма була організована завдяки завідуючому Шуліківським сільським клубом Володимиру Шуліці, в його виконанні прозвучав гімн села. До речі, саме Володимир написав музику до гімну Шуліківки. Автор тексту – колишній завідуючий клубом – Іван Снітко. Аматори округу – школярі та студенти, виступали з піснями і танцями, даруючи присутнім чудовий святковий настрій. 
Терпіння, наснаги та здоров’я побажали ведучі багатодітним шуліківським родинам і наголосили, що саме у їхньому селі проживає жінка, яка разом зі своїм чоловіком виростила і виховала 9 дітей – Сухорутченко Раїса! Указом Президента України їй присвоєне високе почесне звання «Мати-героїня».
Своєю працею прославили село і трударі. Так, Коцарєву Олександру було присвоєно звання «Почесний громадянин Біловодщини» за його багаторічну та плідну працю. Зараз у Шуліківці активно діє громадська організація «Моя Шуліківка» (голова Тетяна Стовбур). Завдяки роботі ГО в тому році був виграний проект зі створення вокальної студії у Шуліківському клубі (придбана музична апаратура, зроблено ремонт у приміщенні клубу). 
Всіх гостей свята смачно нагодували кулешем і різноманітними домашніми стравами. Після концерту на гостей чекала розважальна програма та дискотека.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here