Огляд-конкурс “Найкраще село року”. Село Плугатар

31 серпня огляд-конкурс “Найкраще село року” відбувся у Плугатарі. В цей день місцеві жителі також відзначили День села. 
Свято було гучним, запальним, сповненим творчими сюрпризами завдяки в.о.старости Плугатарського старостинського округу Юрію Ніпруну, адміністратору ЦНАП Наталії Ніпрун, спеціалісту відділу державної реєстрації Лілії Сіпаковій, спеціалісту-землевпоряднику Оксані Тіщенко, завідуючій Плугатарською філією КУ «Біловодська ЦБС» Вікторії Мірошниченко, учителю Новоспасівської філії І-ІІ ступенів Біловодського ОЗЗСО Марині Нєлєпі. Зауважимо, що в Плугатарі немає сільського клубу, тому в організації свята взяли участь активісти села. 
В цей день жителі Плугатаря були нагороджені Подяками Біловодської селищної ради та Плугатарського старостинського округу за активну життєву позицію і турботу про своє село. Отримали Подяку від округу і представники Біловодської селищної ради за фінансову та моральну підтримку в реалізації проектів місцевої громадської організації «Центр розвитку громади «ТИТАН» (голова – Марина Нєлєпа). Місцева ГО була створена у січні 2019 року, але за цей час встигла взяти участь у 5 грантових конкурсах.
До уваги гостей була представлена виставка робіт сільських умільців, куточок з фотокартками виступів місцевих аматорів художньої самодіяльності різних років.
Спеціально для огляду-конкурсу був створений інформаційний буклет, магнити та брелоки з краєвидами села.
Святкова програма почалася з яскравого патріотичного флеш-мобу. Презентація села відбулась у вигляді театралізованої міні-вистави – першого уроку на 1 вересня, темою якого була «Історія рідного краю». Для уроку спеціально була створена величезна книга, гортаючи сторінки якої можна було ознайомитися з основними історичними віхами села.
Вразив гостей показ традиційного українського вбрання з елементами сучасності. На одній із моделей була одягнена сімейна реліквія – справжній весільний фартук, в якому плугатарчанка виходила заміж 67 років тому. Вбрання створювалося власноруч місцевими майстринями. 
Повнометражна комедійна театралізована вистава «Одного разу в Плугатарі» (автор сценарію – Лілія Сіпакова, спеціаліст відділу державної реєстрації виконавчого комітету Біловодської селищної ради) була виконана неперевершено! Акторська гра, костюми, декорації, музичний супровід – все на високому рівні. Глядачі получили величезну порцію доброго гумору та посміялися від душі. 
На свято також були запрошені гості з програмою «Fire-show». Під кінець нічне небо над Плугатарем заквітчалось святковим феєрверком. На гостей чекало частування кулешем та дискотека.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here