Огляд-конкурс “Найкраще село року”. НИЖНЬОБАРАНИКІВКА

6 серпня естафету участі в огляді-конкурсі «Найкраще село року» перейняла Нижньобараниківка. На початку зустрічі гостям показали пізнавальну відео-презентацію про історію села. Віра Смажко, пенсіонерка та активістка села, із захопленням розповідала про життя Нижньобараниківки до революції, під час колективізації, голодомору 1932-1933 рр., Другої світової війни, післявоєнних та нинішніх років. Згадали у розповіді 56 односельчан, нагороджених орденами і медалями за сумлінну працю (І. Козленко, В. Паєвський, С. Шевченко, Л. Логвіненко та ін.). Серед нижньобараниківців є й інтернаціоналісти, які і в мирний час виконували свій військовий інтернаціональний обов’язок (П.Дреєв, В. Лукянцев, В. Шугайло). На території села діє первинна ветеранська організація, яку очолює Лариса Шенцова. Лариса Яківна звернулася до гостей з вітальним словом, в якому наголосила, що свічка їхнього села ніколи не згасне, адже її вогник підтримують дбайливі односельці, яким очільниця ветеранської організації щиро подякувала та побажала всього найкращого.
Після відео-презентації гостей свята запросили до виставки народних умільців, де жителі села продемонстрували свої творіння: плетіння, вишивання, малюнки, кулінарні вироби та ще багато чого цікавого. Для бажаючих зробити пам’ятні фотознімки була організована тематична фотозона.
Веселим, сповненим щирими емоціями, артистизмом і гострим гумором був святковий концерт у виконанні колективу художньої самодіяльності «Мальва» (керівник – Олена Задорожня, завідуюча сільським клубом). Присутні від душі посміялися під час німої гумористичної вистави «Панянка і селянка у потязі», яку на професійному рівні зіграли сестри Тетяна Полторак та Ніна Яблуненко. Також на концерті прозвучали пісні від колег-семикозян, які з радістю підтримали своїми запальними виступами Нижньобараниківку на конкурсі. Почесним гостям свята організатори вручили запашний коровай, а всіх присутніх пригостили домашньою випічкою від місцевих майстринь. 
Наприкінці свята до гостей звернулися селищний голова Едуард Олєйніков та в.о.старости Нижньобараниківського старостинського округу Володимир Горбуліч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here