Наказ Про закріплення юрисдикції органів державної реєстрації актів цивільного стану у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

У зв’язку із утворенням нових районів відповідно до постанови Верховної ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та відповідно до підпункту 10.4 пункту 10 Положення про міжрегіональні управління Міністерства юстиції від 23 червня 2011 року № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року за № 759/19497 були внесені зміни й на сьогодні начальник міжрегіонального управління визначає населені пункти в межах відповідного району кожної області, на які поширюватиметься компетенція відділів державної реєстрації актів цивільного стану, у тому числі щодо забезпечення виконавчих органів сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад бланками свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, складання ними відповідних звітів тощо.