Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали понад 1 млрд 303 млн гривень

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина розповіла, що у січні – жовтні 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 1 млрд 303,2 млн грн податку на додану вартість (далі – ПДВ).

Вона акцентувала увагу, що надходження ПДВ за січень – жовтень поточного року перевищили обсяг надходжень за аналогічний період 2020 року на 36,2 відс. або на 346,5 млн гривень.

Тільки у жовтні поточного року надійшло 106,1 млн грн ПДВ.

Ольга Височина зазначила, що станом на 1 листопада 2021 року в Головному управлінні ДПС у Луганській області зареєстровано 2280 платників ПДВ, серед яких 2023 юридичні особи та 257 фізичних осіб-підприємців.

Головне управління ДПС у Луганській області