Набір в магістратуру ЛНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та тслядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» протягом 11 років готує магістрів публічного управління. В інституті здійснюється набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за заочною формою навчання.

Магістратура здійснює підготовку фахівців у галузі публічного управління та адміністрування за освітніми програмами: «Територіальне управління та місцеве самоврядування», «Кадровий менеджмент», «Соціальна сфера».

Після закінчення магістратури слухачі отримують диплом магістра державного зразка з присвоєнням кваліфікації магістра публічного управління та адміністрування.

За державним замовленням на навчання до магістратури приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які мають освітній рівень «бакалавр», «спеціаліст», освітній ступінь «магістр» та працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш ніж один рік на момент подання документів.

Попередня реєстрація на конкурсний відбір до магістратури: https://docs.google.com/forms/d/1uf7i-Tqk9S2zvgtfxv7EgWhEj3HjbbvxJNXRe2Uvd64/edit

Більше інформації можна знайти у буклеті:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here