На Біловодщині вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні

Сьогодні, 8 травня у День пам’яті та примирення у Біловодську вшанували загиблих воїнів, зокрема, українців, які пліч-о-пліч з десятками народів пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі проти нацизму.

Керівництво громади на чолі з селищним головою Олегом МИРОШНИКОМ, керівники закладів Біловодського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Біловодського відділу поліції та Луганського прикордонного загону взяли участь в урочистому покладанні квітів до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, полеглих у боротьбі за свободу України та світу.

Гаслом цього дня стали слова «1939 – 1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» та розуміння, що найважливішим підсумком війни є вміння цінувати мир, категорично й безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.