На Біловодщині відзначили День працівників освіти

Напередодні Дня працівників освіти у святково вбраній залі Біловодського будинку культури зібралися представники освітянської родини – директори, заступники, вчителі та вихователі, колективи навчальних закладів Біловодської селищної територіальної громади.

На свято завітали селищний голова Олег МИРОШНИК, секретар селищної ради Денис БОРОННИКОВ та начальниця відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лариса СУПРУН, які звернулись з щирими словами привітань і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній справі.

Працівники освіти виконують важливу місію, адже вони виховують і навчають майбутніх громадян, які будуть розвивати нашу громаду та країну. З нагоди свята освітяни Біловодської громади отримали Грамоти та Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Луганської ОДА, Подяки Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА, Листи-подяки Луганської ОДА, Подяки Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Подяки Біловодської селищної ради Луганської області, Почесні грамоти та Подяки відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

На завершення урочистої частини на всіх присутніх чекав святковий концерт за участі української співачки Натаніки (Natanika). Під час концертної програми гостя виконала для наших глядачів популярні хіти та презентувала на сцені пісні з нового альбому, подарувавши яскраві емоції та незабутні враження гостям.