На Біловодщині стартували “Відкриті уроки футболу”

У п’ятницю, 21 травня з метою розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України» відбулась реалізація проєкту “Відкриті уроки футболу”, що націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності й конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

Проєкт залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян. Біловодську громаду представляли волонтери, психолог Центру соціальних служб Біловодської селищної ради, спортивні тренери та поліцейські громади.

Турнір вдався! Учасники мали можливість невимушено обмінюватися спостереженнями, думками та отримали цікавий досвід. Заряд оптимізму надовго залишиться і в учасників змагань і у вболівальників.

Проєкт здійснювався в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проєкту виступають Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.