На Біловодщині привітали працівників карного розшуку

Сьогодні, 15 квітня професійне свято відзначають працівники карного розшуку України. У цей день від імені Біловодської селищної ради та виконавчого комітету селищний голова Олег Мирошник привітав найкращих співробітників карного розшуку поліції Біловодщини, наголосивши на тому, що на кримінальній поліції лежить дуже відповідальне завдання з забезпечення безпеки жителів через боротьбу зі злочинністю.

Очільник нагородив подякою Біловодської селищної ради за мужність та високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінне виконання службових обов’язків і активну громадянську, життєву позицію й самовіддане служіння українському народові та з нагоди річниці утворення карного розшуку лейтенанта Івана КУЗЬМЕНКА, оперуповноваженого СКП відділу поліції № 2 районного управління поліції та капітана Аліну БОЄВУ, старшого оперуповноваженого СКП відділу поліції № 2 районного управління поліції.

Колектив Біловодської селищної ради приєднується до привітань на адресу працівників карного розшуку та бажає їм здоров’я, натхнення, віри, підтримки й довіри людей.