МОЄ СЕЛО – НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ

На Біловодщині свої Дні народження відсвяткували відразу кілька населених пунктів – Новолимарівка, Новоолександрівка та Данилівка.

Ці чудові дні об’єднали людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі Біловодська земля овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

Привітати з такою важливою подією жителів вищезгаданих територій завітали почесні гості — Біловодський селищний голова Олег МИРОШНИК, його заступники Володимир ГНІДЕНКО й Іван КУТВІЦЬКИЙ та секретар ради Денис БОРОННИКОВ.

Свята закінчувались, але людям не хотілось розходитись по домівках, адже позитивні емоції та радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на святкування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here