Молодь Біловодської СТГ пройшла відбір на літню програму Summer Youth Acceleration Programme

Команда з Біловодської СТГ бере участь у Summer Youth Acceleration Programme. Ініціатором та капітаном команди став голова ГО «НАШ ФОРМАТ» Сергій Павловський, який зібрав для участі команду з п’яти учасників, що представлятимуть Біловодську громаду: Артем Корнієнко, Дар’я Тарабанова, Радіон Бовт, Ганна Мележик та Яна Шикова.

Summer Youth Acceleration Programme – це літня програма для амбітної молоді — школярів, студентів, працівників органів самоврядування, підприємців, активістів та небайдужих громадян Донецької, Запорізької та Луганської областей.

“Представники нашої команди вже не вперше працюють над тим, аби покращити життя своєї громади, а завдяки участі в програмі ми плануємо набратися досвіду реалізувати крутий проєкт, націлений на згуртування та підвищення активності нашої молоді”, – розповідає капітан команди Сергій Павловський.

Щоб взяти участь у програмі, учасники зібрали і презентували свою команду, пройшли конкурсний відбір. Завдяки цьому вони отримали для Біловодської СТГ 4 примірники нової настільної гри-тренінгу “Світ Громад: Акселератор-ІІІ” та вже зовсім скоро пройдуть навчання про проведенню ігрових сесій для місцевої молоді та дорослих.

“Світ Громад” – це весела та захоплива навчальна симуляційна гра, впродовж якої гравці розвивають себе та змінюють життя у громаді.

Гра буде цікава не тільки школярам та молоді, а й підприємцям, місцевим депутатам та всім небайдужим мешканцям громади, адже вона розвиває такі навички, як: підприємливість, критичне мислення, співпраця та кооперація, комунікація, читацька грамотність, інформаційна грамотність, соціальна взаємодія, лідерство, тайм-менеджмент та планування, фінансова грамотність, розуміння глобальних процесів та викликів, політична грамотність, податкова культура, вирішення комплексних задач, фандрейзингові навички.

Ознайомитися та разом зіграти у “Світ громад” можуть усі охочі, вона знаходиться у Сергія Павловського, Ганни Мележик, Яни Шикової та у Біловодській центральній бібліотеці.

Крім того, команда Біловодської СТГ має можливість отримати фінансування на впровадження своєї ініціативи (закупівлю обладнання чи проведення місцевого заходу) від Програми розвитку ООН за умови успішного проходження всіх етапів навчання та челенджу.

Тому вже найближчим часом чекаємо якісних змін у нашій громаді від цих неймовірних хлопців та дівчат! І кожен із читачів може їм у цьому допомогти – не переживайте, ніякого смс-голосування 🙂 Просто радимо слідкувати за їх активністю на особистій сторінці капітана команди Сергія Павловського https://www.facebook.com/sspavlovskiy та відгукуватися на їхні пропозиції.

Використайте літо, щоб прокачати себе, середовище та творити якісний двіж у нашій громаді.

Якщо Вас зацікавила можливість долучитися до ініціативи цієї команди чи спробувати зіграти, телефонуйте: +380676608137 Сергій Павловський.

Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.