Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана: з шаною до мудрості

Українці разом зі світовою спільнотою 1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цього дня Україна відзначає і День ветерана.

Свята покликані нагадати про численні проблеми літніх людей, бо всі вони потребують нашої уваги, шани та поваги, допомоги або співчуття. Саме старші люди зберігали для нас національні традиції, навчали долати труднощі, передавали безцінні знання та досвід, ділились слушними порадами.

Напередодні свята селищний голова Олег МИРОШНИК та начальниця відділу соціального захисту населення Тетяна ЗАРЕМБА привітали найстарших представників громади, які мешкають в селі Євсуг в будинку для літніх людей.

Дорогі ветерани та мешканці старшого покоління громади! Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!