Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 408 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що протягом січня – жовтня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 408,6 млн гривень. Вона зазначила, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 221,6 млн грн сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Юридичні особи – платники єдиного податку III групи перерахували до місцевої скарбниці 28,2 млн грн, сільськогосподарські товаровиробники – 158,8 млн гривень.

У порівнянні з показниками січня – жовтня 2020 року надходження єдиного податку збільшились на 10,7 відс. або на 39,4 млн гривень. Людмила Хворостян нагадала, що всього за січень – жовтень 2021 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 3 млрд 539,3 млн грн податків, зборів, інших платежів.

Головне управління ДПС у Луганській області