«Маєш ідею? Допоможемо з розвитком!» Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»


«Вектор розвитку»
3 лютого – 10 березня 2021 року

Мрієш про незалежність та хочеш розпочати власну справу: приходь на онлайн-тренінг. 16 занять (8 — для початківців, 8 — для досвідчених учасників). Повний курс навичок підприємця — від створення бізнес-плану до отримання прибутку. Участь можуть взяти підприємці та ті, хто поки мріє про власну справу. Дізнаєшся, як написати бізнес-план, правильно звітувати, поставити реальні цілі, навчитися продавати, знатимеш  законодавчі аспекти бізнесу.
Реєстрація: surl.li/hray

«Активний продаж»
15 лютого – 4 березня 2021 року

Хочеш продати — дізнайся, як вигідно це зробити: 6 онлайн майстер-класів від розрахунку собівартості продукту до залучення клієнтів та продажу. На тренінгу дізнаєшся, як створити унікальну ціннісну пропозицію, обрати продукт, залучити клієнтів і як це вигідно продати.
Реєстрація: surl.li/hrcg

«Продаж у соціальних мережах»
8 лютого – 18 березня 2021 року

Карантин зменшив прибутковість? Навчися продавати через соціальні мережі: 10 онлайн майстер-класів про написання цікавих історій, текстів, які мотивують купити, просування у соціальних мережах. Дізнайся, чому варто писати унікальні тексти, як фото допомагають продавати і як краще подавати інформацію про свій бізнес у різних соціальних мережах.
Реєстрація: surl.li/hrcd

Хочеш дізнатися більше – переходь за посиланням:  https://www.facebook.com/ERAUkraine/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here