Людина – не товар

Вже незабаром перед випускниками Біловодського професійного аграрного ліцею відкриється дорога у велике життя і перша проблема, з якою вони зустрінуться – це працевлаштування. Все частіше сучасну молодь приваблюють запрошення працювати за кордоном. Для учнів випускних груп був проведений тренінг щодо запобігання торгівлі людьми “Людина – не товар”.

Мета – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Учні були ознайомлені з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві та з правилами, яких необхідно дотримуватися, щоб не потрапити до рук злочинців.

Тренінг був проведений медіатором-координатором СП Тетяною Бородавкою в рамках проекту “Створення та підтримка освітніх систем для запобігання та реагування на випадки насильства та впровадження медіації-ровесників у постраждалих від конфлікту Східних регіонах України”, який здійснюється ГО “Ла Страда Україна” та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here