Коронавірус. Чого нам чекати?

ВООЗ повідомляє про початок третьої хвилі COVID-19. У світі реєструється глобальне зростання кількості нових випадків, зростають показники летальності. Випадки захворювання більш ніж у 111 країнах світу спричинені в основному вірусом Delta. Цей штам стає домінуючим і характеризується стрімким поширенням, високою заразністю та тяжким перебігом. У багатьох випадках він викликає захворювання без респіраторних ознак та підвищення температури тіла, відразу вражаючи легені та викликаючи тяжкі ускладнення.

На території нашої громади щоденно реєструються нові випадки захворювання. І хоча наразі захворюваність ще невисока, але найближчим часом очікується новий спалах хвороби.

Сьогодні єдиний захист від тяжкого захворювання та смерті – вакцинація.

З 21 липня в Україні стартував п’ятий етап вакцинальної кампанії. Це означає, що тепер щеплення можуть робити всі охочі особи віком від 18 років, а не тільки цільові групи.

В Луганській області на цей час є такі вакцини: Коронавак, Астра Зенека, Пфайзер, Модерна.

Вакцинуватися Пфайзером можна лише у центрах вакцинації, найближчий з яких знаходиться у м. Старобільськ, попередній запис за телефоном 050-010-76-03.

Для щеплення вакциною Модерна попередній запис за телефоном 050-222-87-91. Вакцинація здійснюється мобільними бригадами.

Щеплення вакциною Астра Зенека на цей час можливе другою дозою осіб, що вже отримали першу дозу.

Захистіть себе від коронавірусу: дотримуйтесь дистанції, носіть маску, мийте руки та ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here