Координаційна рада з питань розвитку підприємництва – діалоговий майданчик між бізнесом та владою

У черговому засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Біловодської селищної ради взяли участь фізичні особи-підприємці, представники селищної ради, податкової служби, Пенсійного фонду, служби зайнятості, з якими співпрацюють підприємці.

Зустріч пройшла у жвавому діалозі. Були обговорені та прийняті рішення з низки питань щодо змін у податковому законодавстві, легалізації зайнятості, благоустрою території навколо підприємств, участі в грантових програмах з розвитку бізнесу.

Також було обговорено питання розробки проєкту Програми розвитку підприємництва Біловодської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки. Затвердженню Програми передуватимуть окремі зустрічі з підприємцями з метою формування основних завдань, напрямків розвитку і підтримки підприємництва в Біловодській громаді, а також визначення перешкод, що заважають сталому розвитку бізнесу. Всі ці напрацювання стануть складовими частинами Програми розвитку підприємництва.

За підсумками наради прийнято спільне рішення членів Координаційної ради щодо подальшої співпраці представників бізнесу, місцевих органів влади та структур, проведення зустрічей підприємців з відповідними службами з питань роз’яснення чинного законодавства.