Конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Біловодськ

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 28.10.2019  №  448  «Про організацію проведення конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Біловодськ» виконавчий комітет Біловодської селищної ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Біловодськ.

Кінцевий строк подачі документів  – 25.10.2021 року.

Дата проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Біловодськ  –  26.10.2021 року.