Комісія Головного управління Держпраці завершила розслідування смерті працівника КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня»

Комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області, провела розслідування гострого професійного захворювання – випадку інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у Комунальному некомерційному підприємстві «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради.

    Нагадуємо, 19 вересня 2020 року молодша медична сестра невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» вперше звернулась на прийом до лікаря загальної практики – сімейного лікаря зі скаргами на здоров’я, з її слів хворіла на протязі тижня. Потерпіла була направлена 19 вересня 2020 року на госпіталізацію до інфекційного відділення КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня». Було проведено лабораторне тестування методом ПЛР – результат обстеження на COVID-19 позитивний. 22.09.2020 року потерпіла була переведена до реанімаційного відділення, в якому 23.09.2020 року вона померла. Причина смерті – 2019-nCoV гостра респіраторна хвороба, що підтверджена лабораторним тестуванням незалежно від тяжкості кліничних ознак або симптомів.

    Вивчивши «Карту епідеміологічного обстеження вогнища інфекційного захворювання», надану Біловодською міжрайонною філією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр», висновок в.о лікаря-інфекціоніста КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня», медичний висновок виданий лікарсько-консультативною комісією КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня», спеціальна комісія дійшла висновку, що зазначений випадок гострого професійного захворювання – випадок інфікування на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом, складено акт за формою Н-1/НП.

    Основна причина нещасного випадку – інші причини (контакт з інфекційним хворим, який є переносником захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2), а саме – потерпілої зі збудником інфекційної хвороби у невизначеному середовищі життєдіяльності або з невизначеними особами, які є бактеріоносіями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here