Коли лікар – це покликання.

“Кожна людина має обрати ту професію, яка відповідає її природним здібностям і нахилам, тоді вона буде працювати, як кажуть, не за страх, а за совість. Коли улюбленій справі людина віддає всі сили, всю енергію, всі знання, тоді й ця справа буде виконуватися краще, віддача буде більше” – цими словами розпочалась зустріч учнів 10-11 класів з головним лікарем КЗ “Біловодської ЦРЛ” Романом Васильовичем Чередниченко в Біловодській гімназії 15 лютого 2019 року.

Лікар – одна з найблагородніших професій. Професія лікаря, як казав А. П. Чехов, – це подвиг. «Вона вимагає чистоти душі і помислів. Треба бути ясним розумово, чистим морально і охайним фізично». Лікар повинен завжди бути добрим і милосердним, тому що справа, якою він займається, полегшує страждання хворого і рятує його від смерті. До лікарів люди ставляться завжди особливо, вони їх цінують і поважають. В руках лікаря перебуває людське життя. Легше стати лікарем, ніж бути ним. Лікар – це не просто професіонал, це творець.

Роман Васильович провів учням віртуальну екскурсію лікарнею, висвітлив позитивні сторони закладу, наголосив на проблемах – однією з яких є кадрове питання. Він познайомив старшокласників з особливостями вступу до Луганського медичного університету, розповів про те, що професія лікаря передбачає допомогу, а це надзвичайно благородна справа. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших захворювань, тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом.

Істинний лікар – це не той, хто пізнав і глибоко вивчив медицину, а той, хто усвідомлює свій обов’язок перед людьми. У великому і неоплатному боргу всі ми перед лікарями, низько схиляємо коліна перед їхньою мужністю, добротою та ніжністю, адже завдяки їм тримається і рухається світ.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here