«Кенгуру – 2018-2019»

Минулого тижня наші працівники мали можливість прийняти участь в обласному семінарі міських та районних координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2018-2019», Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2018-2019» та Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека – 2018-2019», який відбувся в КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» в місті Рубіжне.
В рамках семінару відбулося звітування координатора керівника проекту «Міжнародний математичний конкурс Кенгуру в Україні» і Всеукраїнського конкурсу юних істориків «Лелека» Олени Бардаш та звітування керівників про проведення конкурсів в містах, районах, ОТГ.
Традиційно, одним з питань семінару було присвячене темам проведення конкурсів у об’єднаних територіальних громадах, чесності проведення конкурсів, викладання математики в школах, її результативність, робота за новими програмами в умовах “Нової української школи”… Зі статистичним звітом і якісним аналізом задач з фізики виступив координатор конкурсу «Левеня» Віталій Гончаров. 
Протягом семінару тривала робота щодо проведення конкурсів у 2019 році на території області.
Крім плідної роботи над завданнями семінару, було проведення нагородження активних координаторів всіх конкурсів Подяками інституту змісту освіти та комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» .
Іванна Лозова – методист відділу освіти отримала подяку від організаційного комітету конкурсу Інститута модернізації змісту освіти ВГО «Освітній простір», як активний координатор Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here